Naše práce hovoří za nás...

Brýle.cz

O projektu

Brýle.cz Internetový portál Brýle.cz je zaměřený na laickou veřejnost – koncové uživatele a zákazníky očních optik a dále na odbornou veřejnost – majitele očních optik, optometristy či studenty optometrie.

Poskytuje aktuální informace ze světa brýlových obrub, brýlových čoček a všeho okolo nošení brýlí a je vynikající příležitostí pro oční optiky a firmy, které se zabývají oční optikou k oslovení cílové skupiny nositelů brýlí.

Oční optiky mohou být zařazeny do adresáře rozděleného podle regionů ČR, mohou se účastnit diskuzního fóra pro odbornou veřejnost a inzerovat například použité přístrojové vybavení. Více o nabídce pro oční optiky.

Koncový spotřebitel si může vytisknout kupón na slevu u jednotlivých optik. Pro výrobní a distribuční firmy je zde široká škála možností propagace svých značek brýlí i ostatního zboží formou profilu znacček, reklamních bannerů, ikon či sponzoringu. Jsou dostupné statistiky návštěvnosti serveru i úspěšnosti jednotlivých bannerů. Více o nabídce pro velkoobchodní fir­my.

Dokončení: 1999 – 2007

Odkaz: www.bryle.cz

Použité technologie

PHP 5, MySQL 5.0, AJAX, CSS, mod_rewrite, Zend Framework